Hakkımızda

Biz kimiz?

Firmamız beton delme, beton kesme, derz kesimi, karot alma, kimyasal ankraj sistemleri ve kompresörle kırım hizmetleri vermektedir.

Kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır. Karot projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma, delme, kesme, ankraj işlemleri büyük hassaslıkta yapılmaktaktadır.

Referanslarımız

  • Global
  • Adagrup
  • İkmal İnşaar
  • Çelikler İnş. A.Ş.

Beton delme uygulaması, demir donatılı ya da demir donatısız tüm beton zeminlerde, granit, mermer gibi tüm hassas yüzeylerin delinmesinde sıfır vibrasyonla betona hanhangi bir zarar vermeden yapılmalıdır. Demir donatılı veya donatısız beton zeminlerde karot makinaları ile kolay sessiz ve güvenli bir şekilde kesilmesi istenilen beton zemin, çürütme yöntemi ile kesilmektedir.

Yapının rijitliğini tekrar kazanabilmesi ve güçlü olabilmesi için çalışma kuvvetlerini kazandırabilecek çözüm kimyasal sistem uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda yüksek mukavemet, daha kısa sapmalar ve çok az ankraj miktarı ile elde edilebilmektedir. Kimyasal dübeller kullanıldığı yerdeki betonun mukavemetinin çok üstünde bir mukavemet gösterir. Kimyasal sistemler, her türlü hasarlı konsol, kolon, kiriş, perde beton kısaca tüm taşıyıcı yapı elemanlarının takviyelerinde ve mantolamada kullanılır.